0900 - 2100
1000 - 2100
зворотній дзвінок
Каталог осушувачів
(044) 225-00-15
(044) 225-00-15
0900 - 2100
1000 - 2100
 • Trotec TTK 25 E
  Осушувач для спалень і дитячих

  Компактний, економний і ефективний осушувач повітря німецької марки Trotec
  Даний осушувач ідеальний для спалень і дитячих кімнат.
  Низький рівень шуму роботи агрегату є його основною перевагою.
  Надійна робота, вигідна ціна і неперевершена якість осушувача TTK 25 E помітно виграють при використанні його в житлових приміщеннях.

 • Dantherm CDP 125
  Комплексний мікроклімат в басейні

  Готове рішення для вентиляції і осушення приміщень з басейнами.
  Ефективний, економічний і якісний датський осушувач повітря для басейнів Dantherm CDP 125 - перевірене рішення для мікроклімату в басейні.
  Доступний ряд опцій: утилізація тепла на нагрів басейну, нагрів припливного повітря, робота по датчику CO2

Підібрати осушувач
(розрахунок)
ФІЛЬТР
Ціна:
Продуктивність:
Виробник:
  Тип осушувача:

   Питання фахівцеві

   У нас нет балкона, сушим белье в квартире – из-за этого большая влажность. Что...
   Відповідь
   Здравствуйте, мне нужна срочно помощь! Меня затопил сосед сверху, квартира 25...
   Відповідь
   Здравствуйте. В нашем доме есть бассейн. Плавательное помещение 32 кв.м....
   Відповідь

   Осушувачі повітря

   Інтернет-магазин Осушувачі - унікальний ресурс з багаторічним досвідом, що успішно діє в сфері продажів, монтажу та сервісного обслуговування осушувачів та систем осушення повітря.

   Найбільш великим попитом користуються у наших замовників побутові осушувачі повітря.

   Але також до нас часто звертаються за професійною консультацією та за порадою в пошуку обладнання для осушення басейнів, для складських приміщень, а також для осушення виробничих комерційних об'єктів.

   OSUSHITELI.ua - експерти в області осушення повітря. Ми надаємо повний комплекс послуг від розрахунків, проектування, постачання обладнання, до його монтажу і грамотного обслуговування.

   Ми пропонуємо перевірені і надійні осушувачі для будинку від провідних світових і європейських брендів: Trotec, Cooper & Hunter, Dantherm, Celsius, Ballu, Electrolux, Master, Mitsubishi Electric, MyCond, Gorenje, Meaco і безлічі інших.

   В нашому каталозі представлені новинки та інноваційні осушувачі для побутового та промислового застосування за найвигіднішими цінами, з гарантією від виробника та від магазину ОСУШУВАЧІ.

   Крім цього ми зможемо підготувати, розрахувати і грамотно підібрати потрібний для ваших умов осушувальний агрегат, з унікальним дизайном і широким набором функцій.

   Якщо потрібні послуги з монтажу або сервісного обслуговування, - наші монтажні бригади і сервісна служба завжди до ваших послуг.

   Осушувач повітря для квартири та приватного будинку

   Чому осушувач повітря - вигідне придбання для будинку? Повітроосушувач в будинку - корисний побутовий прилад. Він особливо необхідний, коли потрібно вирішувати будь-яку з перерахованих нижче задач:

   - прибрати вогкість у ванній, на кухні, в санвузлі або на лоджії;

   - знизити точку роси і прибрати конденсат з вікон або холодних стін;

   - швидко висушити білизну при частому пранні;

   - допомогти висушити кімнату після побілки, обклеювання шпалер або після фарбування;

   - прибрати вологу після затоплення;

   - впоратися з вогкістю та цвіллю в підвалі, на дачі або в гаражі.

   А ще доведено, що підтримуючи нормативний рівень вологості в будинку, в межах 45 - 60%, ви виправили умови для розвитку бактерій, вірусів і цвілевих грибків. А це значить з осушувачем у вас вдома будуть завжди здорові умови і комфортна домашня обстановка!

   Згідно норм рівень вологості повітря в житлових приміщеннях не повинен перевищувати значень, наведених в наступній таблиці.

   Оптимальні норми вологості для квартир, офисів та приватних будинків

   Тип приміщень Оптимальний рівень
   вологості, % RH
   Допустимі межі,
   % RH

   Спальні, вітальні, кабінети, бібліотеки, учбові кімнати

   зимою 30 - 45
   влітку 30 - 60

   65

   Дитячі або ігрові кімнати

   45 - 50

   55 - 60 (для маленьких)

   Кухні, санвузли, коридори

   40 - 60

   65

   Пральні, гардеробні

   45 - 60

   65

   Гаражі, підвали, комори

   50 - 65

   65-70

    

   Коли потрібен осушувач повітря для квартири

   Осушувач буде потрібен починаючи з переїзду в новий будинку або на орендовану квартиру.

   Потрібно висушити квартиру перед ремонтом? Після ремонту? Після наклеювання шпалер? Прибрати вогкість з зовнішніх стін або з лоджії після встановлення вікон?

   З цими завданнями, включно зі всіма перерахованими вище корисними застосуваннями, запросто впорається компактний побутовий осушувач.

   Якщо у вас маленька дитина, або ви прийшли з вулиці в мокрому одязі, швидко висушити білизну або одяг, причому без пересушування і залишкової вогкості, допоможе осушувач.

   І в квартирі ніколи не буде цвілі або плачучих вікон.

   ОСУШУВАЧІ пропонують також унікальну можливість надати для вас осушувач повітря в оренду. Якщо необхідно висушити кілька кімнат, підвали або гаражі в новому будинку, вам швидко допоможе впоратися з цією проблемою потужний мобільний осушувач!

   Коли потрібен осушувач повітря для приватного будинку

   Приватний будинок вимагає постійного догляду. Тому осушувач вважається незамінним побутовим пристроєм, - як холодильник або телевізор.

   Крім застосування в спальнях, на кухні, в санвузлі або у ванній, осушувач буде корисний в кімнатах, якими ви не користуєтеся і включаєте там виключно економне опалення. Підтримка кімнат в сухому стані позбавить від загрози грибка навіть при самому ощадному опаленні.

   Крім того, осушувач в переносному або мобільному виконанні допоможе видалити вогкість з комор, пралень, сходових прольотів, в цокольному поверсі або підвалі. Допоможе він і в гаражі, щоб ваша машина не іржавіла і утримувалася в ідеальних умовах.

   Осушувач повітря, крім цього, - корисне придбання для багатьох застосувань в приватному будинку з домашнім господарством.

   Ви зібрали врожай? Осушувач допоможе найкращим чином зберегти овочі та фрукти до весни.

   Вам потрібно захистити дрова для каміна або котла від вогкості або тримати їх сухими? Вам також стане у пригоді осушувач повітря.

   Переваги використання осушувачів повітря

   Осушувачі швидко і якісно усувають вологу з повітря та утримують вологість в безпечних межах.

   Екологічно безпечні осушувачі можуть працювати навіть в спальнях або дитячих.

   Осушувачі промислові точно підтримують вимоги мікроклімату для технологічних процесів і знижують втрати продукції.

    Це енергоефективне обладнання з економним споживанням енергії.

   Осушувачі працюють автоматично, не вимагають нагляду.

   Відрізняються оригінальним дизайном і гнучким керуванням.

   Осушувачі знімають навантаження з опалювальних систем або з вентиляції.

   Додатково очищають, підігрівають і іонізують повітря.

   Осушувачі мобільні і стаціонарні підтримують здорові і безпечні умови мікроклімату в приватному, спортивному або комерційному басейні.

   Як працює і як вибрати осушувач повітря — відео

   Типи осушувачів повітря та їх застосування

   1. Більшість моделей осушувачів для побутового та промислового застосування працюють на основі принципу конденсації вологи з теплого повітря на холодній поверхні теплообмінника випарника. Теплообмінник охолоджується холодоагентом, що циркулює в ньому. Холодоагент в контурі компресора в процесі циркуляціі змінює свій стан від рідкого до газоподібного. Волога у вигляді конденсату стікає вниз з поверхні теплообмінника і збирається у внутрішню ємність в корпусі осушувача або відводиться через зливний шланг, що під'єднується, в каналізацію. Процесом роботи осушувача керує вбудований або віддалений гігростат. Необхідний рівень вологості виставляється за допомогою кнопок і дисплея на панелі управління.

   Зазвичай, у побутових моделей передбачаються економні режими та програмування за таймером, а також режим вентиляції (без включення компресора) з очищенням повітря.

   Крім конденсаційних (компресорних) осушувачів повітря в нашому каталозі можна знайти адсорбційні моделі осушувачів, а також малопотужні осушувачі з термоелементами Пельт'є.

   2. Адсорбційні осушувачі можуть працювати при більш низьких температурах, від 3-5 градусах тепла. Завдяки вбиранню вологи адсорбентом в роторі і висушуванню адсорбенту підігрітим повітрям (з нагрівачем), процес роботи осушувача не залежить від температури повітряного середовища.

   У промислових моделях передбачені авторозморожування гарячим газом для роботи в неопалюваних приміщеннях, режими з лічильником мотогодин та лічильником енергії, а також економні режими з рекуперацією тепла. У будь-якому випадку, осушення повітря промисловим осушувачем на порядок економічно вигідніше, ніж прогрівання тепловими гарматами або електронагрівачами, що застосовувалися раніше. Особливо відчутні переваги роботи осушувачів при холодному сухому зберіганні готової продукції.

   3. Моделі компактних осушувачів, які працюють на елементах Пельт'є, дуже економічні в роботі, вони відмінно підійдуть для осушення кімнат, гардеробних, кухонь, комор до 10 м2. Такі осушувачі працюють в умовах від 10 до 50 градусів.

   Поради експертів: Як вибрати осушувач повітря

   Кожен тип і модель осушувача наділений неповторними особливостями, має різні технічні можливості і розрахований на певні умови роботи.

   Ми надаємо нашим замовникам найвигідніші умови покупки і пропонуємо кваліфіковану допомогу в підборі моделі з найбільш придатною для Ваших умов функціональністю.

   Ми постійно поповнюємо асортимент новинками, в допомогу замовникам наповнюємо цікавими статтями та оглядами наш Блог на сайті, розділ відеооглядів, відеоканал на Youtube, а також профілі в Facebook і Google Business.

   Основні поради від наших експертів по підбору осушувача для квартири або для будинку.

    Оцініть і розрахуйте максимальний об'єм (площу) осушуваного приміщення.

       Виробники осушувачів, виходячи з витрати повітря, дають рекомендації - для якої площі (об'єму) приміщення підійде конкретна модель і яка в неї продуктивність по вологовидаленню.

       Зауваження: вибирайте осушувач з умов допустимих робочих температур повітря, способу установки (стаціонарний, мобільний або переносний) і умов роботи.

    Виберіть корисні для осушувача функції.

       Це можуть бути безперервне осушення, автоматичне осушення, сушка білизни, режим вентиляції або нічний режим. Промислові моделі можуть інтегруватися в систему вентиляції і кондиціонування.

    Дізнайтеся з яким максимальним рівнем шуму працює осушувач, чи є регулювання витрат повітря (швидкості вентилятора).

      На максимумі швидкості побутовий осушувач може сушити білизну, з мінімальною швидкістю - працювати без шуму навіть вночі. Правильно обраний режим осушення допоможе точно дотримати вимоги технології при сухому зберіганні.

    Дізнайтеся об'єм бака для конденсату і вагу пристрою.

      Перше - дозволить рідше спорожняти ємність, а невелика вага надасть можливість перенесення або переміщення в будь-яку кімнату або на поверх.

    Зверніть увагу на енергоспоживання і фільтр повітря.

      Економні енерговитрати допоможуть при безперервному використанні приладу, а фільтр, що миється або періодично міняється, - допоможе очистити повітря приміщення від пилу і захистить апарат усередині від забруднення.

    Звичайно, звертайте увагу на бренд.

      Перевірений відомий бренд випускає моделі з високими вимогами щодо екологічної та електричної безпеки, надійні і довговічні. Ціна в цьому випадку зазвичай виправдовує вкладення в якість.

    Але в першу чергу звертайте увагу на дизайн і індикацію на дисплеї і на корпусі осушувача, а також на можливості автоматики управління.

       Ці корисні і цікаві особливості іноді бувають вирішальними у виборі моделі.

   Як купити осушувач повітря

   1. Після отримання попередньої інформації на сторінці товару або в блозі нашого сайту, звертайтеся прямо до наших менеджерів по телефону (044) 225-00-15 або скористайтеся можливістю отримати Зворотній дзвінок.

   Ви також можете оформити покупку через «кошик» на сайті, і з вами оперативно зв'яжеться наш менеджер.

   2. Ми запропонуємо кілька варіантів осушувача для дому та запропонуємо вигідний за ціною і функцій осушувач.

   3. Ми врахуємо ваші побажання і запропонуємо альтернативні рішення, допоможемо підготувати проект для промислової системи ОВіК з контролем рівня вологості, враховуючи перераховані вами вимоги. Ви робите остаточний вибір осушувача або системи осушення.

   4. Ви оплачуєте покупку одним із зручних для вас способом: готівковий або безготівковий розрахунок, накладений платіж.

   5. Ми відправляємо товар у той же день після оформлення замовлення. Протягом 1-2 днів ми доставляємо вам осушувач власною службою доставки - по Києву та області, або зручним для вас перевізником по Україні. Ви також можете забрати осушувач самостійно з офісу інтернет-магазину.

   6. Наші монтажники допоможуть змонтувати систему осушення на об'єкті або в басейні, налаштують і запустять обладнання, забезпечать його подальше обслуговування.

   Чому вигідно купувати в інтернет-магазині ОСУШУВАЧІ?

    За відгуками наших клієнтів - з нами просто приємно мати справу! Професійний підхід і увага до кожного клієнта з боку співробітників - гарантовані.

    У нас надійні і якісні осушувачі!

    Ми постійно пропонуємо знижки на популярні товари!

    Ми покращимо вам настрій приємним подарунком.

    Ми швидко доставимо осушувач, і підкажемо, як ним правильно користуватися. Доставка по Києву і області - безкоштовна!

    Ми - професіонали своєї справи і не залишаємо наших клієнтів в разі необхідності консультацій, сервісного або гарантійного обслуговування.

    У нашому шоу-румі завжди можна подивитися на осушувачі наживо, краще зрозуміти їх конструкцію і функціонал.

   Відгуки наших клієнтів

   OSUSHITELI.UA - експерти в осушенні приміщень

   В інтернет-магазині ОСУШУВАЧІ представлені не тільки осушувачі побутові, а й моделі для комерційного застосування, мобільні осушувачі та вологопоглиначі для стаціонарної установки, осушувачі для басейнів, осушувальні агрегати та системи осушення для промислового застосування.

   Наші експерти не тільки відмінно розбираються в осушувальному обладнанні, але й мають великий досвід його впровадження і обслуговування. Ми допоможемо уникнути помилок при виборі обладнання. Надійні осушувачі скоротять втрати продукції на виробництві.

   Ми поставляємо осушувачі в будь-яку точку України, в будь-який регіон: до Києва, Львова, у Дніпро або Харків, в Одесу або в Ужгород.

   Ми працюємо для вас і намагаємося, щоб співпраця з нашими замовниками постійно розвивалася.

   Потрібен осушувач для будинку або квартири, офісу або в магазин? Потрібно, щоб басейн працював на повну, або щоб супермаркет, склад або цех функціонували з дотриманням санітарних норм? Звертайтеся до нас вже зараз по телефону або зв'яжіться з нами через Зворотній дзвінок!

    

   Питання, що часто задають про осушувачі повітря

   ᐉ Як правильно підібрати осушувач в квартиру?

   Правильно підбирати осушувач під найбільшу по об'єму кімнату в приміщенні.

   ᐉ️ Скільки коштує осушувач повітря?

   В інтернет-магазині Osuhiteli.ua вартість на побутову лінійку складає від 2600 грн. до 14 500 грн. Ціни на промислову серію починаються від 14 400 грн. та можуть досягати вище 200 000 грн.

   ᐉ️ Чи допоможе осушувач проти грибка/плісняви?

   Грибок/пліснява з'являються як наслідок підвищеної вологості в приміщенні, осушувач повітря здатен ефективно нормалізувати вологість, відповідно, грибок та пліснява не матимуть умов для розвитку.

   ᐉ️ Найбільш популярні бренди?

   ᐉ️ Яка оптимальна вологість в квартирі?

   Нормальною вважається відносна вологість в житлових приміщеннях 50-60%, осушувач повітря, завдяки вбудованому гігростату, здатен підтримувати потрібний Вам рівень вологості.

   ᐉ️ Чи потрібно обслуговувати побутовий осушувач повітря?

   Так, необхідно періодично мити повітряний фільтр під проточною водою, при необхідності виливати конденсат, а також слідкувати за загальною чистотою осушувача повітря.

   Заповніть поля і ми Вам зателефонуємо!

   Передзвонимо на протязі 3 хвилин!
   За кожну хвилину після - знижка 1 грн!