0900 - 2100
1000 - 2100
зворотній дзвінок
Каталог осушувачів
(044) 225-00-15
(044) 225-00-15
0900 - 2100
1000 - 2100
 • Trotec TTK 25 E
  Осушувач для спалень і дитячих

  Компактний, економний і ефективний осушувач повітря німецької марки Trotec
  Даний осушувач ідеальний для спалень і дитячих кімнат.
  Низький рівень шуму роботи агрегату є його основною перевагою.
  Надійна робота, вигідна ціна і неперевершена якість осушувача TTK 25 E помітно виграють при використанні його в житлових приміщеннях.

 • Dantherm CDP 125
  Комплексний мікроклімат в басейні

  Готове рішення для вентиляції і осушення приміщень з басейнами.
  Ефективний, економічний і якісний датський осушувач повітря для басейнів Dantherm CDP 125 - перевірене рішення для мікроклімату в басейні.
  Доступний ряд опцій: утилізація тепла на нагрів басейну, нагрів припливного повітря, робота по датчику CO2

Підібрати осушувач
(розрахунок)
ФІЛЬТР
Ціна:
Продуктивність:
Виробник:
  Тип осушувача:

   Питання фахівцеві

   У нас нет балкона, сушим белье в квартире – из-за этого большая влажность. Что...
   Відповідь
   Здравствуйте, мне нужна срочно помощь! Меня затопил сосед сверху, квартира 25...
   Відповідь
   Здравствуйте. В нашем доме есть бассейн. Плавательное помещение 32 кв.м....
   Відповідь

   Осушувачі повітря

    

      Принцип дії адсорбційних осушувачів полягає в наступному: структура осушувача має безліч пор, а так як розмір пор більше, ніж діаметр молекул газу, то молекули газу дифундують в ці пори і адсорбуються. Як осушувачі добре зарекомендували себе молекулярні сита, силікат-гель і суміші цих двох продуктів. Різні за хімічним складом матеріали осушувачів відрізняються адсорбційної здатністю. Ці відмінності виявляються в залежності від температури, тиску і вмісту вологи в осушуваних газах. Використовуючи найбільш часто застосовувані типи молекулярних сит, можна отримати дуже низькі температури точки роси (нижче 60 С). Застосування силікат-гелю не дає таких низьких значень (близько 45 С), але, виключаючи окремі особливі області застосування, ці відмінності в температурі не є вирішальними для оцінки якості осушувачів.

     Інші моделі осушувачів працюють на основі принципу конденсації вологи при контакті насиченого парами води повітря з холодною поверхнею випарника. Надлишки вологи з повітря у вигляді конденсату відводяться через систему дренажу. Ефективність утворення конденсату залежить від температури повітря.

    

   Осушувач повітря - апарат, який стане в нагоді в сферах різних типів (побутовій комерційній, промисловій і т.д.). Багато об'єктів страждають від підвищеної вологості, так само погано вона впливає і на людей. Система осушення повітря розроблена як раз для вирішення цієї проблеми - шляхом зниження рівня відносної вологості, осушувач створює і підтримує правильний мікроклімат в приміщенні.

   Сучасні осушувачі повітря оснащені широкими можливостями, проте, управління і контроль над роботою агрегату не викликають ніяких труднощів. Практично всі осушувачі мають дисплей, на якому відображений заданий користувачем режим роботи, а так само поточні показники вологості повітря.

   Наш інтернет-магазин «ОСУШУВАЧІ» створений для кожного, хто хоче знайти потрібний осушувач, і забезпечити собі і своєму помешканню захист від підвищеної вологості, а так само для тих, хто просто хоче ознайомитися з принципом роботи і призначенням даних систем, читаючи Корисні статті на тему осушення в нашому блозі.

   У нас Ви зможете вибрати виріб, який ідеально підійде для Вашого приміщення, завдяки підбору і пораді кваліфікованих менеджерів. Всі агрегати, які представлені на нашому сайті є високоякісними і надійними. Так само в наявності великий асортимент продукції європейської якості. Ми з радістю надамо Вам Осушувач для басейну, промислового виробництва, агрегат побутового типу для Вашої квартири або офісу, і навіть осушувальні системи. Ми гарантуємо низькі ціни і швидку доставку по Україні, а якщо Ви живете в Києві - ми доставимо продукт безкоштовно.

   osushiteli_vozduha_kupit

      У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які підберуть систему осушення повітря під особливості Вашого приміщення, здійснять проект на основі аналізу об'єкта з розумним рішенням, і зможуть здійснити установку будь-якої складності. На нашому сайті завжди відбуваються акції, існують системи знижок на товари від світових виробників, тому заходьте до нас за новинами - Ви завжди знайдете щось цікаве для себе. В інтернет-магазині «Осушувачі» Ви зможете купити осушувач повітря для різних типів приміщень, з швидкою і безкоштовною доставкою, за доступною ціною і з обов'язковою гарантією. Ми надамо Вам найкращий сервіс і монтаж. ".

    

   Питання, що часто задають про осушувачі повітря

   ᐉ Як правильно підібрати осушувач в квартиру❓

   Правильно підбирати осушувач під найбільшу по об'єму кімнату в приміщенні.

   ᐉ️ Скільки коштує осушувач повітря❓

   В інтернет-магазині Osuhiteli.ua вартість на побутову лінійку складає від 2600 грн. до 14 500 грн. Ціни на промислову серію починаються від 14 400 грн. та можуть досягати вище 200 000 грн.

   ᐉ️ Чи допоможе осушувач проти грибка/плісняви❓

   Грибок/пліснява з'являються як наслідок підвищеної вологості в приміщенні, осушувач повітря здатен ефективно нормалізувати вологість, відповідно, грибок та пліснява не матимуть умов для розвитку.

   ᐉ️ Найбільш популярні бренди❓

   ᐉ️ Яка оптимальна вологість в квартирі❓

   Нормальною вважається відносна вологість в житлових приміщеннях 50-60%, осушувач повітря, завдяки вбудованому гігростату, здатен підтримувати потрібний Вам рівень вологості.

   ᐉ️ Чи потрібно обслуговувати побутовий осушувач повітря❓

   Так, необхідно періодично мити повітряний фільтр під проточною водою, при необхідності виливати конденсат, а також слідкувати за загальною чистотою осушувача повітря.

   Заповніть поля і ми Вам зателефонуємо!

   Передзвонимо на протязі 3 хвилин!
   За кожну хвилину після - знижка 1 грн!