Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний

Реалізовані проєкти

Фильтр
Не впевнені у виборі
осушувача?
Вам допоможе
наш консультант
Отримати консультацію
05 жов 2021
Виробництво рибних продуктів вимагає врахування багатьох технологічних особливостей, що забезпечують очікувано високий результат, який стосується не тільки кінцевої продукції, але і тимчасових, а також фінансових витрат. Процеси сушіння та в'ялення риби не є винятком. На виробничому підприємстві вони не повинні бути занадто тривалими, витратними та залежати від сезону і погодних умов. І, звичайно, готовий продукт повинен повністю відповідати наявним стандартам.
01 вер 2021
В даному кейсі розповідається про те, як була реалізована система повного контролю і регулювання мікроклімату для фітнес клубу «Galactica на Голосіївській», а саме для приватного басейну довжиною 25 м.
05 вер 2020
Створення комфортного мікроклімату в басейні - це завдання, яке вирішується як на етапі проектування і будівництва, так і безпосередньо під час експлуатації. Проект osushiteli.ua створений, щоб допомогти зробити Ваш басейн місцем відпочинку, здоров'я і зняття стресів.
06 лис 2019
У СПА-центрах основною проблемою є організація комфортних умов для релаксу відпочиваючих. У СПА ми приїжджаємо, щоб забути про буденну рутину, відпочити від роботи та відволіктися від проблем. Тільки в одні такі місця ми мріємо повертатися, а ось про деякі - краще промовчимо. А все залежить не тільки від рівня обслуговування персоналом СПА-центру, а й від створених умов для повноцінного відпочинку. 
05 лис 2019
Сьогодні для того, щоб виготовляти та продавати продукцію, потрібно виконати ряд умов. До них відносяться якість, терміни виготовлення та економність. Використовувати методи нагріву для швидкого осушення деяких виробів - не зовсім економно і вкрай ризиковано. Мало того, що електроенергія починає витрачатися десятками, а то й сотнями кВт\год, так ще й продукт буде сушитися нерівномірно. Через це виходить, що частина продукції пересушена, а інша частина мокра і не готова до експлуатації.
05 лис 2019
На сьогоднішній день при будівництві та введенні в експлуатацію критого басейну важливо знати, що вода в басейні буде випаровувати вологу, а підвищений вологовміст в повітрі тягне за собою виникнення конденсату, який спричиняє гниття перекриттів, корозію, пошкодження цілісності внутрішньої обробки (ремонту), меблів і обладнання. А також викликає появу грибка і цвілі. Всі ці проблеми, як і сам факт підвищеної вологості повітря, негативно впливає на здоров'я та самопочуття людини.
04 лис 2019
Технологія сушки і в’ялення риби із застосуванням осушувачів повітря дозволяє прискорити процес висушування протягом усього року і, при цьому, не залежати від погодних умов. Завжди потрібно шукати більш вигідні варіанти. І процес сушіння та в'ялення риби - не виняток. Природна процедура в'ялення може займати місяці, але осушувачі повітря прискорюють цей процес на 90%, за рахунок примусового видалення вологи з продукції.
02 лис 2019
Гараж на стадії добудови, розрахований на 2 автомобілі. Система опалення в цьому приміщенні не була передбачена. Ми завжди підходимо комплексно до вирішення проблем: якщо необхідно, залучаємо фахівців того чи іншого напрямку. Так було і з вирішенням проблеми з обігрівом гаража. За допомогою ми звернулися в компанію "Вентбазар", фахівці якої порекомендували та встановили два тепловентилятори.
02 лис 2019
Клієнт звернувся до фахівців нашої компанії з проханням підібрати невеликий агрегат, за допомогою якого можна значно прискорити сушку рідких шпалер. Він також озвучив своє бажання використовувати обладнання після ремонту в приміщенні.
01 лис 2019
Приміщення на момент звернення до нас Замовника знаходилося на стадії будівництва - були вигнані стіни, "чаша" і дах. Клієнт хотів, щоб в приміщенні з басейном завжди було свіже повітря, незалежно від пори року і погоди за вікном.
01 лис 2019
Медична галузь через велику кількість норм та вимог є однією з найскладніших галузей, оскільки вимагає високого рівня обізнаності і дотримання всіх технологічних та кліматичних процесів. За рахунок розуміння всіх вище перерахованих проблем, нашій команді вдалося підібрати правильне рішення.
підбір
осушувача