Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний

Монтаж осушувача Dantherm

Створення комфортного мікроклімату в басейні - це завдання, яке вирішується як на етапі проектування і будівництва, так і безпосередньо під час експлуатації. Проект osushiteli.ua створений, щоб допомогти зробити Ваш басейн місцем відпочинку, здоров'я і зняття стресів. А власникам важливо розуміти, що закономірним підсумком перерахованих фактів є руйнування будівлі і непридатність до подальшого профільного іспользованію.Созданіе комфортного мікроклімату в басейні - це завдання, яке вирішується як на етапі проектування і будівництва, так і безпосередньо під час експлуатації. Проект osushiteli.ua створений, щоб допомогти зробити Ваш басейн місцем відпочинку, здоров'я і зняття стресів. А власникам важливо розуміти, що закономірним підсумком перерахованих фактів є руйнування будівлі і непридатність до подальшого профільного використання. Створення комфортного мікроклімату в басейні - це завдання, яке вирішується як на етапі проектування і будівництва

Замовити дзвінок фахівця
Чекаю дзвінка!

Інші проекти

05 жов 2021
Виробництво рибних продуктів вимагає врахування багатьох технологічних особливостей, що забезпечують очікувано високий результат, який стосується не тільки кінцевої продукції, але і тимчасових, а також фінансових витрат. Процеси сушіння та в'ялення риби не є винятком. На виробничому підприємстві вони не повинні бути занадто тривалими, витратними та залежати від сезону і погодних умов. І, звичайно, готовий продукт повинен повністю відповідати наявним стандартам.
01 вер 2021
В даному кейсі розповідається про те, як була реалізована система повного контролю і регулювання мікроклімату для фітнес клубу «Galactica на Голосіївській», а саме для приватного басейну довжиною 25 м.
підбір
осушувача