Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
  • Головна
  • Проекти
  • Заміський клуб «4 сезони»: Осушення повітря в СПА-центрі - 60м2 осушувачем Сooper & Hunter

Заміський клуб «4 сезони»: Осушення повітря в СПА-центрі - 60м2 осушувачем Сooper & Hunter

У СПА-центрах основною проблемою є організація комфортних умов для релаксу відпочиваючих. У СПА ми приїжджаємо, щоб забути про буденну рутину, відпочити від роботи та відволіктися від проблем. Тільки в одні такі місця ми мріємо повертатися, а ось про деякі - краще промовчимо. А все залежить не тільки від рівня обслуговування персоналом СПА-центру, а й від створених умов для повноцінного відпочинку. 

Рішення з осушення повітря для СПА-зони

«Тут так легко дихається» - проста і часом банальна фраза. Нею легко охарактеризувати створені для повноцінного відпочинку умови. Керівництво заміського комплексу «Чотири сезони» завжди думало про своїх клієнтів, тому з відкриттям СПА-зони в першу чергу вирішили подбати про створення відповідного всім нормам повітря в басейні і лазні. Як їм в цьому допомогли співробітники компанії «Осушувачі»?

Про об'єкт

Вологе повітря в СПА-зоні

Об'єкт: СПА-зона (басейн і лазня) в заміському комплексі «Чотири сезони» (Київська обл.)

Особливості: Відсутність механічної припливно-витяжної вентиляції при наявності продуманої природної вентиляції та окремих витяжок в «брудних» зонах (с/в). Тому потрібно було підібрати осушувач повітря з урахуванням цього нюансу.

Етапи співпраці з нами

  1. Менеджеру компанії «Осушувачі» зателефонував Клієнт з проханням про допомогу в створенні і підтримці ідеального повітря (з оптимальною температурою і головне - прийнятним рівнем вологості).
  2. Менеджер проконсультував Клієнта стосовно того, яким повинно бути повітря в СПА-зонах, як краще прибирати вологу - в даному випадку за допомогою осушувача повітря.
  3. Ми попросили надати інформацію щодо параметрів СПА-зони для підбору відповідного по продуктивності осушувача повітря.
  4. Менеджер відправив Клієнту комерційну пропозицію з кількома варіантами осушувачів повітря. Клієнт зупинив свій вибір на моделі від американської компанії Cooper & Hunter.
  5. На наступний день Замовнику було доставлене обладнання, реалізований монтаж та пусконалагоджувальні роботи фахівцем нашої компанії.

Деталі рішення

Виходячи з наданих Клієнтом параметрів (перш за все, ми дізналися площу приміщень і дзеркало води), наші фахівці, з огляду на відсутність механічної та наявність добре продуманої природньої вентиляції, провели всі необхідні розрахунки для підбору оптимальних рішень для осушення повітря в СПА-зоні.

Менеджер компанії "Осушувачі" підібрав декілька відповідних для цієї СПА-зони професійних моделей осушувачів повітря.

Вибір обладнання

Осушувач повітря для СПА-зони

Чому Клієнт вибрав Cooper & Hunter CH-D042WD NEW?
З представлених в комерційній пропозиції моделей Клієнт віддав перевагу Cooper & Hunter CH-D042WD NEW, тому що ця модель поєднує в собі лаконічний дизайн, за допомогою якого вона може ідеально вписатися в будь-який інтер'єр, і простоту в експлуатації. З можливих монтажних варіантів цієї моделі (на стіні або на підлозі, пересувного - за допомогою коліщаток) Клієнт обрав настінне розміщення осушувача повітря

Про моделі осушувача повітря
Щоб спростити вашу роботу з Cooper & Hunter CH-D042WD NEW, розробником було передбачено можливість вибору управління осушувачем - або за допомогою пульта дистанційного керування, або ж з розміщеної на корпусі панелі. Але це ще не всі переваги! Так, власник приладу сам зможе встановлювати напрямок потоків повітря (горизонтальне або вертикальне), регулювати потужність і навіть налаштовувати індивідуальну вологість. При цьому всім Cooper & Hunter CH-D042WD NEW працює безшумно, що не створює ніякого дискомфорту відпочиваючим в СПА-зоні.

Що отримав Клієнт?
В результаті Клієнт отримав обладнання, за допомогою якого може контролювати вологість повітря в двох приміщеннях - приміщенні з басейном і лазні. Ми цього добилися за рахунок розташування осушувача повітря в проміжній зоні між двома приміщеннями.

Тепер мікроклімат в СПА-зоні заміського клубу "4 сезони" ще більш комфортний та налаштовує на відпочинок.

Час Клієнта, витрачений на роботу з нами

Скільки часу витратив Клієнт, працюючи з нами: менше доби. З моменту дзвінка до повної установки обладнання минуло менше доби. За цей час Клієнт не тільки отримав повноцінну консультацію, повністю підходящу для СПА-зони модель осушувача повітря, але й інструктаж по роботі з цим осушувачем для співробітників заміського комплексу «4 Сезони».

Замовити дзвінок фахівця
Чекаю дзвінка!

Інші проекти

05 жов 2021
Виробництво рибних продуктів вимагає врахування багатьох технологічних особливостей, що забезпечують очікувано високий результат, який стосується не тільки кінцевої продукції, але і тимчасових, а також фінансових витрат. Процеси сушіння та в'ялення риби не є винятком. На виробничому підприємстві вони не повинні бути занадто тривалими, витратними та залежати від сезону і погодних умов. І, звичайно, готовий продукт повинен повністю відповідати наявним стандартам.
01 вер 2021
В даному кейсі розповідається про те, як була реалізована система повного контролю і регулювання мікроклімату для фітнес клубу «Galactica на Голосіївській», а саме для приватного басейну довжиною 25 м.
Зв'язатись з OSUSHITELI.UA

Зв'язатись
з нами

Зв'язатись з OSUSHITELI.UA в телеграм
Зв'язатись з OSUSHITELI.UA в вайбер
підбір
осушувача