Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний

Басейн 120 м2. Вентиляція і осушення басейну за 4 дні

Замовник: приватна особа.
Тип приміщення: закритий басейн площею 120 м2 (дзеркало води 15 м2 * 3.5 м).
Адреса: с. Мощун Київської області.
Рішення від команди «Osushiteli.ua»: розробка проекту з вентиляції та осушення, монтажні та пусконалагоджувальні роботи.
Період на виконання робіт: 4 дні витрачені на основний монтаж.
Кількість задіяних людей: 6 осіб (монтажники 3 людини, виконроб, проектний менеджер, проектант).

З чим звернувся Замовник?

До нас звернувся Замовник у якого було дві складові проекту - ідея, як все повинно виглядати на фініші і план приміщення.

Особливості об'єкта та цілі Клієнта

Приміщення на момент звернення до нас Замовника знаходилося на стадії будівництва - були вигнані стіни, "чаша" і дах. Клієнт хотів, щоб в приміщенні з басейном завжди було свіже повітря, незалежно від пори року і погоди за вікном. При цьому там повинна була підтримуватися стабільна вологість. Одним з прохань Замовника були розробка і реалізація проекту в максимально короткі терміни, а також бажання бути відстороненим від узгодження різних етапів роботи.

Завдання, поставлені перед нами

Проектування вентиляції та осушення для басейнуПеред фахівцями нашої компанії було поставлене завдання реалізувати проект з нуля і під ключ. Це означає, що потрібно виконати відразу всі пункти з нижче перерахованого списку завдань.

  1. Придумати ефективне рішення з вентиляції і осушення для приміщення з басейном. Здане після будівельників приміщення дозволяло розглядати різні рішення. До того ж часто ми самі рекомендуємо перед запуском масштабних центрів відпочинку або спорткомплексу, а також СПА-зон будь-якого типу, подбати про майбутній мікроклімат ще до початку оздоблювальних робіт.
  2. Розробити проект стадії "П".
  3. Запропонувати два варіанти обладнання.
  4. Поставка всього обладнання і матеріалів.
  5. Монтаж обладнання.
  6. Пусконалагоджувальні роботи.
  7. Навчання Клієнта користуватися встановленими системами.
  8. Сервіс.

Етапи реалізації та обладнання

Фахівцям нашої компанії знадобилося 4 дні для підготовки та реалізації проектного рішення.

I этап – фахівець компанії "Осушувачі" розробив проект стадії "П" згідно отриманого від Замовника плану приміщення. При підготовці проекту враховувалися ДБН В.2.2-13-2003 "Спортивні та фізкультурно-оздоровчі споруди" та вологовиділення від площі дзеркала води. До роботи на об'єкті підключили колег компанії "Вентбазар", які підібрали систему вентиляції. Для подачі та відведення повітря була обрана припливно-витяжна установка VENTS ВУТ 2000 з алюмінієвим рекуператором. Для утилізації вологи Клієнт з наданих варіантів віддав перевагу осушувачу Dantherm CDP 50.

II этап етап складався з монтажних робіт, після яких виконроб дав завдання сантехнікам і фахівцям, які займаються гіпсокартоном.

III этап – відповідно до графіку, після закінчення оздоблювальних робіт в приміщенні, фахівці компанії "Осушувачі" встановили 2 осушувача і решітки. Після цього виконали пусконалагоджувальні роботи, а також поставили фасадні решітки. Здали реалізований під ключ проект і продемонстрували Замовнику, як працювати з встановленими системами.

Концептуальне рішення

Создание микроклимата в зоне с бассейном

Оскільки двома головними вимогами Замовника були комфортне проведення часу в басейні та цілісність його конструкцій, було прийнято рішення встановити тандем "Осушувач повітря + система вентиляції". Кожна з систем може працювати як одночасно, так і незалежно одна від одної. При цьому це не впливає на ефективність роботи, але збільшує термін експлуатації обладнання за рахунок зниження рівня навантаження. До того ж навіть при паралельній роботі системи вентиляції і осушувача повітря в приміщенні з басейном не буде дискомфортного шуму.

Свіже повітря в приміщення подається за допомогою припливно-витяжної установки VENTS ВУТ 2000. У зимовий період встановлене обладнання також допомагає видаляти зайву вологу. З огляду на те, що дві стіни - панорамні, вентиляція була підібрана на 5,5 крат для того, щоб видаляти надлишкову вологу з приміщення в зимовий період і частково в демісезонний. Обдув здійснюється зверху через припливні решітки. Конвектори обдувають знизу, а подача сухого теплого повітря здійснюється через решітки над вікнами. Таким чином, ми усуваємо проблему запотівання вікон, коли їх висота від підлоги до стелі. Для допомоги системі вентиляції влітку і восени ми встановили 2 осушувача повітря Dantherm CDP 50. З економічної точки зору і відповідно до мікрокліматичних норм для приміщень з басейном - дане рішення є оптимальним варіантом.

Чому саме це обладнання?

Обладнання для приміщення з басейном

Компактна припливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ 2000 з рекуперацією тепла та електричним нагрівом призначена для забезпечення повноцінної вентиляції як житлових, так і комерційних приміщень. Ця модель ПВУ відрізняється високою продуктивністю - до 2000 м3/год і наявністю фільтрів зі ступенем очищення G4 (на витяжці) і F7 (на притоці). Крім того, дана установка порадує багатьох клієнтів - вона є повністю готовою до роботи, а також комплектується системою автоматики, багатофункціональним провідним пультом управління з графічним індикатором, пультом із кольоровим, сенсорним, ЖК дисплеєм ПУ СЕНС 01. Корпус виконаний з алюмоцинку з внутрішньої тепло- і звукоізоляцією з мінеральної вати товщиною 50 мм. Це все робить модель ВЕНТС ВУТ 2000 ідеальним варіантом для монтажу в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості - СПА-зонах як приватних будинків, так і комерційних об'єктів (СПА-центрах, готелях з зонами відпочинку і т.д.).

Осушувач повітря Dantherm CDP 50 - це обладнання датського бренду Dantherm, чиє кліматичне обладнання відрізняється високою якістю і простотою експлуатації. Крім цього, корпус даної моделі осушувача виконаний з високоякісної листової сталі, покритий стійкою порошковою емаллю. Dantherm CDP 50 при економному електроспоживанні має продуктивність осушення до 70 л/добу. Цей осушувач призначений для використання в приватних, спортивних, лікувальних та громадських басейнах, СПА-центрах або лікувально-оздоровчих комплексах. З головних переваг -наявність електронного контролю параметрів вологості та температури.

Труднощі, з якими ми зіткнулися на об'єкті

Осушення повітря в приміщенні з басейном

Це були не труднощі, а скоріше додаткова зарядка для мозку. Адже проектному менеджеру, інженеру і виконробу довелося піти трохи іншим шляхом ніж зазвичай. І все через особливості стелі. Оскільки вона арочна, то розміщення повітропроводів розглядалося тільки в верхніх кутових переходах між стінами і стелею. Друга особливість - дві панорамні "стіни". Як ми вже згадували вище, в холодну пору року через перепад температур вікна можуть пітніти. Для того, щоб виключити виникнення цієї проблеми, вентиляцію підібрали з 5,5-кратним повітрообміном. На допомогу припливно-витяжній системи - вмонтовані в підлогу конвектори.

Труднощі були також з розміщенням припливно-витяжної вентиляції. З огляду на її габарити, вона була сантиметр в сантиметр з місцем розташування. Тому фахівцям компанії "Осушувачі" довелося її трохи полегшити за рахунок зняття з конструкції ревізійних дверей і рекуператора. Після того, як прикріпили корпус, фахівці нашої компанії вставили рекуператор назад в ПВУ і прикрутили двері. Підйом «приточки» також здійснювався нестандартним методом: в стелю були вбурені 4 "шпильки" довжиною 2 метри. Припливно-витяжна установка була "надіта" на них на висоті 1 метр від підлоги та зафіксована гайками. Поступово закручуючи з чотирьох сторін гайки, наші фахівці підняли припливно-витяжну установку до стелі.

Результат

Створення мікроклімату в басейні

Фахівцями компанії "Osushiteli.ua" в мінімальні терміни не тільки був розроблений проект стадії "П", а також здійснена доставка, монтаж та пусконалагоджувальні роботи. В результаті чого Клієнт отримав можливість створювати і цілий рік підтримувати комфортний для себе мікроклімат в приміщенні з басейном. Після прослуханої консультації з експлуатації обладнання Замовник може стабілізувати вологість повітря в приміщенні. За рахунок цього ремонт буде зберігатися в найкращому вигляді досить тривалий період. Це досягається за допомогою роботи двох осушувачів повітря. А завдяки передбаченій припливно-витяжній установці - в СПА-зоні з басейном завжди буде свіже повітря.

Що під час реалізації цього проекту засвоїла команда компанії "Осушітелі.юа"? Як сказав виконроб, тепер всі його підопічні навчаться дивитися під ноги. А уроком цьому став випадок з пусконалагоджувальником, який майже однією ногою був у басейні. Нашій команді було смішно. І, як зазначив один з наших фахівців, "якби не пильність виконроба, було б ще смішніше".

Проект по осушению помещения с бассейном

Замовити дзвінок фахівця
Чекаю дзвінка!

Інші проекти

05 жов 2021
Виробництво рибних продуктів вимагає врахування багатьох технологічних особливостей, що забезпечують очікувано високий результат, який стосується не тільки кінцевої продукції, але і тимчасових, а також фінансових витрат. Процеси сушіння та в'ялення риби не є винятком. На виробничому підприємстві вони не повинні бути занадто тривалими, витратними та залежати від сезону і погодних умов. І, звичайно, готовий продукт повинен повністю відповідати наявним стандартам.
01 вер 2021
В даному кейсі розповідається про те, як була реалізована система повного контролю і регулювання мікроклімату для фітнес клубу «Galactica на Голосіївській», а саме для приватного басейну довжиною 25 м.
підбір
осушувача