0900 - 2100
1000 - 2100
зворотній дзвінок
Каталог осушувачів
(044) 225-00-15
(044) 225-00-15
0900 - 2100
1000 - 2100
Підібрати осушувач
(розрахунок)
Головна > Огляд осушувача повітря Trotec TTK 110 HЕРА
ФІЛЬТР
Ціна:
Продуктивність:
Виробник:
  Тип осушувача:

   Огляд осушувача повітря Trotec TTK 110 HЕРА

   413

     Всі ми хочемо дихати чистим повітрям: здоровий мікроклімат в приміщенні - запорука гарного самопочуття і настрою. На жаль, такі фактори як зайва вологість, пил або погана вентиляція роблять наше дозвілля не такими приємними, як нам того хотілося.

     Через підвищену вологість з'являється грибок та цвіль в приміщенні, що може стати причиною виникнення або загострення захворювань дихальної і опорно-рухової систем. Більше про те, як боротися з грибком і цвіллю, написано в цій статті. Зараз же пропонуємо ознайомитися з обладнанням, яке може значно поліпшити мікроклімат в приміщенні (житловому і офісному) - Trotec TTK 110 HEPA.

   Осушувач повітря, який створює оптимальні умови в приміщенні

     Осушувач повітря Trotec TTK 110 HЕРА від відомого німецького бренду об'єднує в собі широкий функціонал, сучасний дизайн та високу продуктивність.

     Даний агрегат ідеально підходить для швидкого видалення вологи в будинку, спортзалі, пральні, підвалах, магазинах та в інших приміщеннях.

     Вбудований гігрометр покаже поточний рівень вологості в приміщенні, а гігростат допоможе контролювати необхідну вологість.

   Фільтр НЕРА - нова сторінка в історії сучасних осушувачів

    

     Відмінною особливістю моделі TTK 110 HЕРА є можливість використовувати в її роботі фільтр НЕРА. Спочатку даний фільтр розроблявся для американської ядерної програми. Призначався для уловлювання радіоактивних часток на об'єктах пов'язаних з ядерною промисловістю, зараз же цей фільтр часто використовується в системах вентиляції, в пилососах і різних системах очищення повітря.

     Наявність даного фільтра сприяє очищенню повітря від бактерій, пилу, вірусів, грибка і від інших алергенів. Фільтр НЕРА в побутовому сегменті осушувачів повітря не має аналогів, так як здатний на 99.97% очистити повітря від несприятливих елементів.

   3 в 1: ексклюзивна пропозиція від компанії «Тротек»

     Функціональність даного агрегату дуже велика, разом з осушувачем повітря ви отримаєте іонізатор та очисник - 3 в 1.

   Замовити дзвінок фахівця

   Передзвонимо на протязі 3 хвилин!
   За кожну хвилину після - знижка 1 грн!

     Весь функціонал можна використовувати як одночасно, так і окремо. Він об'єднує в собі осушувач, очищувач та іонізатор.

     У сухому запиленому приміщенні можна включити тільки очищення повітря. В такому випадку агрегат пропустить через себе все повітря, яке є в приміщенні, видаляючи при цьому пил і бактерії.

     Дуже корисною функцією є іонізатор повітря. Його рекомендують використовувати в приміщеннях, де є оргтехніка (телевізори, комп'ютери, факси і т. Д.).

   Панель керування

   1.  "HUMIDITY" - вологість повітря, яка відображається в процентах. У користувача є можливість вибрати відносну вологість повітря (від 40 до 70% з кроком в 5%).

   2. Кнопка "TIMER" допомагає ввімкнути або вимкнути таймер. З її допомогою можна вибрати кількість годин роботи осушувача в діапазоні від 1 години до 24 годин.

   3. За допомогою кнопки "SWING" можна включити або виключити автоматичне переміщення повітряної заслінки.

   4. "IONIZER" - активує додаткове очищення повітря за допомогою іонізації. Ця додаткова функція доступна лише за умови наявності HEPA-фільтра.

   5. "DRYING" - активування опції самопромивання.

   6. Кнопка "SLEEP" допомагає включити або виключити нічний режим.

   7. За допомогою кнопки "MODE" користувач може вибрати режим роботи осушувача: автоматичний, інтенсивне видалення вологи (постійний режим), сушки білизни, очищення повітря, вентиляція.

   8. "POWER" - включення або виключення пристрою.

   ТОП-7 переваг моделі TTK 110 HЕРА від Тротек

     1. Обладнання відноситься до типу «3 в 1»: осушувач, очищувач та іонізатор повітря. Є можливість окремо використовувати ці функціональні особливості TTK 110 HЕРА.

     2. Осушувач мобільний, завдяки зручній ручці і коліщаткам.

     3. Незважаючи на свою велику продуктивність (40 л) агрегат має досить низький рівень шуму (46 Дб на відстані 1 м).

     4. Незамінна опція будь-якого осушувача повітря, це наявність гігростата. Це дозволяє контролювати рівень відносної вологості в приміщенні (діапазон 40-70%).

     5. Зручний цифровий дисплей налаштувань. На ньому також є таймер включення і виключення, який допоможе налаштувати роботу осушувача повітря.

     6. Конденсат збирається в спеціально відведений бак (6 л). Також є можливість вивести дренаж в більш велику ємність, або в каналізацію.

     7. Осушувач володіє такими корисними функціями як «Сушка білизни», «автоматичний режим», «інтенсивне видалення вологи». Функція внутрішньої сушки конструкції буде корисна, якщо обладнання на тривалий час буде виведене з експлуатації, це допоможе уникнути появи цвілі всередині конструкції за рахунок видалення тієї вологи, що залишилася в осушувачі.

    

   Схожі статті:

   Навіщо в квартирі осушувач повітря? 

   Як вирішити проблему вологого повітря в квартирі

   Вологість повітря в житлових та офісних приміщеннях: способи боротьби із зайвою вологою 

   Дозвольте вам підказати
   Ми підберемо те, що Вам потрібно

   Зламався осушувач - ми дамо в оренду

   Наші товари перевірені особисто нами!

   Заповніть поля і ми Вам зателефонуємо!

   Передзвонимо на протязі 3 хвилин!
   За кожну хвилину після - знижка 1 грн!