0900 - 2100
1000 - 2100
зворотній дзвінок
Каталог осушувачів
(044) 225-00-15
(044) 225-00-15
0900 - 2100
1000 - 2100
Підібрати осушувач
(розрахунок)
Головна > Мобільні > Що робити якщо Вас затопили або Ви затопили сусідів?
ФІЛЬТР
Ціна:
Продуктивність:
Виробник:
  Тип осушувача:

   Що робити якщо Вас затопили або Ви затопили сусідів?

   1967

   Такий випадок раптово може трапитись з кожним з будь-який час доби - для початку давайте заспокоїмося. Ми розповімо про дієвий спосіб і опишемо послідовність дій.

   Зміст:

   1. Що робити і куди звертатися, якщо затопили сусіди
   2. Якщо я затопив сусідів
   3. Як сушити квартиру після потопу - поради експертів по осушенню
   4. У чому переваги побутового осушувача повітря

    

   Помилка, яку найчастіше роблять люди в паніці:

   • не розуміють хто ж винен - ​​я, сусід;
   • відразу лаються з сусідами (не варто, вам з ними ще жити);
   • не витрачайте час на юридичні моменти, складання протоколу/заяви вам не зможе в швидкі терміни зменшити негативні наслідки.

   Ліквідація наслідків затоплення житлових приміщень - справа неприємна і клопітка, але необхідно знати, як в такій ситуації вчинити, і що робити, якщо вас затопили сусіди або винуватцем потопу є ви самі.

    

   Що робити і куди звертатися, якщо затопили сусіди

    

    Дізнайтеся причину затоплення. Якщо сусідів немає вдома, викличте їх по телефону або покличте управляючого ОСББ багатоквартирного будинку, у якого є доступ до всіх квартир.

   Якщо ви самі або сусіди не можете перекрити воду, викличте представника компанії, що надає послуги водопостачання або теплопостачання, щоб перекрили стояк або прийняли інші екстрені заходи по припиненню подачі води. Якщо затопили сусіди зверху, не забудьте також відключити електрику в квартирі у себе і у сусіда зверху, щоб запобігти короткому замиканню.

   Якщо вдома є кілька людей, розподіліть свої дії і робіть все без паніки, швидко і злагоджено: перекрити воду, вимкнути електрику, підставити тазики під капаючу зверху воду, протирати воду ганчірками і викликати екстрені служби.
    

   Якщо квартиру затопили сусіди, зафіксуйте документально, на відео і фото факти завданих збитків від протікання води.

   У присутності представника організації, на балансі якої знаходиться будинок, винуватця затоплення і свідків (частіше - сусідів) підписується "Акт з огляду квартири". В Акті вказуються адреса, дата проведення огляду, перелік пошкодженого майна і обсяги пошкоджень, а також повинні бути підписи всіх членів комісії. Якщо винний в потопі не бажає бути присутнім, йому передають запрошення в письмовій формі і наполягають на присутності під час підписання Акту.

   Куди звертатися, якщо затопили сусіди і потрібен серйозний ремонт квартири? Замовте будівельно-технічну (оціночно-будівельну) експертизу. Це вихід, коли відразу домовитися про суму на відшкодування збитків не вийде. Експертизу, в ідеалі, оплачує винуватець затоплення, тому організацію для проведення експертизи або експерта краще вибирати разом з сусідом. Про дату проведення експертизи повідомляють винному в потопі усно або надсилають письмове повідомлення.

   Уточніть, з чиєї вини вас затопило: через провину сусіда, його дитини, осіб, які орендують квартиру, або через недбалість ЖЕКу або ОСББ, що не відремонтували дах. За дії дитини відповідають її батьки, а за особу, що орендує квартиру, - її власник. 

   Намагайтеся врегулювати всі питання і домовитися про компенсацію збитків шляхом переговорів з сусідами. Якщо розмір суми на відшкодування шкоди узгоджений, вам передані гроші, і вами підписана розписка про відсутність претензій, можна приступати до активного відновлювального ремонту.

   В крайньому випадку, якщо затопили сусіди зверху і потрібна обґрунтована компенсація за подальші ремонтні роботи та зіпсовані меблі, слід оформити претензію про відшкодування збитків на підставі Акту та висновків експертів і звернутися до адвоката і до судових інстанцій. Можна ще раз переговорити з сусідом і спробувати вирішити всі питання без суду, оскільки всі витрати по суду, послуги адвоката і сума збитку також будуть відшкодовуватися з його бюджету.

    

   Якщо я затопив сусідів

    

   Якщо вже затопили сусідів - потрібно точно знати, що робити в першу чергу. Перш за все необхідно перекрити комунікації, щоб припинити надходження води. Якщо є підозра, що від води постраждала електропроводка - вимкніть електрику, щоб уникнути аварійних ситуацій.

   Пошкодженою водою може в меншій мірі бути і ваша квартира, але, в будь-якому випадку, потрібно спочатку йти на переговори з сусідами знизу і домовитися про відшкодування їх збитків.

   Мирне вирішення таких конфліктів обійдеться вам меншою витратою нервів, коштів і часу. І якщо ви домовилися про суму за ремонт затопленої квартири, краще підтвердити таку домовленість отриманою при передачі грошей розпискою, в якій згадується сума за відшкодування збитків, і що сусіди не мають більше до вас претензій.

    Якщо ви затопили сусідів знизу, але не згодні з їх оцінкою ушкоджень майна і сумою на відшкодування збитків, можна також замовити оціночно-будівельну експертизу.

   Далі варто врегулювати спірні питання через переговори з сусідами, а в гіршому випадку в суді, пред'являючи висновки експертів, Акти та фото-відео матеріали.

    Перш за все, якщо постраждали і ваші підлоги, килими та меблі, також терміново займіться осушенням, щоб звести до мінімуму руйнівну дію води.

    

   Як сушити квартиру після потопу - поради експертів по осушенню

    

   Якщо прорвало воду у вашій квартирі, і ви затопили сусідів знизу, або сусід зверху поїхав і забув закрити кран у ванній, потрібні активні заходи по боротьбі з потопом.

   Замовити дзвінок фахівця

   Передзвонимо на протязі 3 хвилин!
   За кожну хвилину після - знижка 1 грн!

   Адже глибоке проникнення вологи в конструкції стелі або підлоги провокує активний розвиток плісняви, а запобігти цьому може тільки чисте і сухе повітря в кімнатах. Грибок посилено розмножується при рівні вологості вище 70%. Тому підтримка вологості повітря на нормативному рівні в 35-50% повністю запобігає розвитку грибка і появі плісняви.

   Штукатурка в природних умовах висихає навіть при 20 °C тижні і місяці, адже волога йде з неї поступово - на 1-2 мм глибини на добу. Так само довго сохне паркет - якщо залитий недовго, або дерев'яна підлога. Часто пошкоджені ділянки доводиться повністю перестилати.

   Завдання при сушінні квартири - провести всі роботи грамотно, як можна швидше і з мінімальними збитками для майна.

   Що потрібно робити:

   • винести килими або зняти/відвернути ковролін, винести меблі, зібрати воду з поверхні підлоги ганчірками;
   • відкрити вікна, при можливості - якщо на вулиці тепло, для якнайшвидшого видалення зайвої вологи з повітря в кімнаті і просушування невеликих речей або одягу;
   • якщо на вулиці холодно, посилити температуру радіаторів опалення для прискорення випаровування вологи, що проникла в покриття підлоги і стін;
   • не використовуйте електронагрівачі для висушування речей - це може призвести до виникнення пожежі!
   • волога, яка випаровується при підвищенні температури в приміщенні, залишається в повітрі, тому вологість в кімнатах швидко зростає
   • створюються умови для розвитку плісняви, - необхідно регулярне або постійне провітрювання приміщень;
   • при нагріванні поверхонь стін тепловими гарматами і тепловентиляторами можливе розтріскування поверхонь і пересушування поверхневих шарів.

    Варто звернути увагу, будь-який з перерахованих вище природних методів сушіння займає багато часу і сил. Найбільш ефективно і швидко видаляє вологу, яка глибоко проникла в структуру перекриттів, підлоги або стін - побутовий осушувач повітря з різними принципами роботи.

   До того ж будь осушувач можна придбати як для тривалого користування в різних цілях (не тільки для осушення після потопу), так і взяти в оренду на необхідний термін.

   У чому переваги побутового осушувача повітря

    

   Осушувач ефективно видаляє вологу в закритій кімнаті, без провітрювання та нагрівання повітря до високих температур. Перед роботою пристрій необхідно приставити до місця, де видно підтікання води, максимально близько.

   Осушувач з налаштованими граничними значеннями вологості, поступово і ефективно знижує рівень вологості повітря в приміщенні до нормативних 45-50%, коли немає загрози розвитку грибка, а повітря безпечне для людей та для зберігання меблів і техніки в будинку.

   Осушувач ефективно видаляє вологу в закритій кімнаті, без провітрювання та нагрівання повітря до високих температур.

   Продуктивність вологовидалення побутових осушувачів - від десятка до декількох десятків літрів конденсату на добу! Причому без пошкоджень структури поверхонь.

   Вологопоглинач може працювати вдень і вночі, в безперервному режимі або до потрібного рівня вологості, що сприятиме поступовому видаленню вологи з глибинних шарів штукатурки стін і стелі і з покриття підлоги до їх поверхні. Таке осушення відбувається в кілька разів швидше, ніж при нагріванні повітря електронагрівачами.

   Побутові осушувачі можуть працювати в режимі сушки білизни - це потрібна опція для висушування одягу і білизни, а також мокрих речей після затоплення. Приклади - осушувачі Cooper&Hunter CH-D005WD8-12LD або MYCOND Yugo 12.

    

   Осушувач не вимагає постійного нагляду і автоматично вимикається, якщо внутрішня ємність наповнена конденсатом. Він захищений від збоїв в електропостачанні і включається автоматично по вже завданим налаштуванням.

   Ви можете знайти модель з HEPA-фільтром і отримувати не тільки сухе, але і абсолютно чисте повітря в осушуваних приміщеннях. Приклад: осушувач Trotec TTK 110 HEPA.

   Осушувачі для квартири і будинки відрізняються мобільністю і компактними розмірами. Їх легко переносити та пересунути з кімнати в кімнату. У них приваблива індикація і легке управління.

    Головне! Щоб висушити квартиру після потопу, побутовий осушувач - це найбільш енергоефективний і економний за витратами прилад, з безліччю додаткових побутових застосувань. Осушувач споживає в кілька разів менше електрики, ніж нагрівач, а якість осушення ним на порядок вище.

   Ви контролюєте рівень вологості повітря у всьому приміщенні, волога виходить рівномірно з усіх вологих поверхонь, ви ніколи не пересушите меблі, ковролін або паркет.

   Осушувач буде корисний не тільки для усунення наслідків затоплень, а й в вогкій ванній, і в підвалі, і в гаражі або на дачі, для сушки шпалер після ремонту, для сушки килимів та паркету.

   Як сушити квартиру після затоплення? Оптимальне і ощадливе рішення - осушувач повітря! Він допоможе без проблем висушити квартиру і вашу, і у сусіда!

   Правильно підібрати осушувач повітря для ліквідації наслідків затоплення Вам допоможе кваліфікований фахівець інтернет-магазину ОСУШУВАЧІ по телефону (044) 225-00-15.

   Дозвольте вам підказати
   Ми підберемо те, що Вам потрібно

   Зламався осушувач - ми дамо в оренду

   Наші товари перевірені особисто нами!

   Заповніть поля і ми Вам зателефонуємо!

   Передзвонимо на протязі 3 хвилин!
   За кожну хвилину після - знижка 1 грн!