Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
09°° - 18°°
вихідний
  • Головна
  • Блог
  • Осушувач повітря. Що це? Застосування та види осушувачів

Осушувач повітря. Що це? Застосування та види осушувачів

Осушувач повітря – прилад/система, призначений для осушення повітря та контролю вологості у приміщенні. Завдання роботи осушувача полягає у видаленні зайвої вологи з повітря.

Агрегат забирає повітря з приміщення, осушує його, видаливши вологу і повертає осушене повітря назад, тим самим знижуючи рівень вологості до необхідного значення.

osushenie_vozduha_odessa_sistemy

Застосування осушувача повітря у побутових умовах

Осушення повітря може знадобитися як у побутовому житті, так і у промисловій сфері.

У побутових умовах може знадобитися осушення таких приміщень як: побутові кімнати, підвали, гаражі, приватні криті басейни (найчастіше і обов'язково), книжкові кімнати, сауни (передбанники), винні льохи, пральні та інші приміщення підвищеної вологості.

Від конкретного призначення приміщення залежить і тип відповідного осушувача. Наприклад, у невеликих приміщеннях, таких як підвали, комори, побутові кімнати, сирі невеликі приміщення, сауни (передбанники), гаражі, підвали тощо, можна використовувати невеликі побутові осушувачі.

Побутові осушувачі легко переносити, вони не вимагають монтажу, прості в експлуатації та недорогі за вартістю. Побутові моделі осушувачів пропонують перевірені виробники, такі як Mycond, Cooper&Hunter, Ballu, Zanussi, TCL та інші.

Осушувачі повітря для квартири, будинку, офісу, гаража чи дачі

10 200грн
Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD
Тип осушувача:
Побутовий
Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD
16 L 30 м2
Детальніше Купити в один клік
11 840грн
TCL DEA25EB
Тип осушувача:
Побутовий
TCL DEA25EB
Акція
25 L 50 м2
Детальніше Купити в один клік
10 499грн
WetAir WAD-B25L
Тип осушувача:
Побутовий
WetAir WAD-B25L
25 L 40 м2
Детальніше Купити в один клік
14 896грн
MYCOND Berg 25
Тип осушувача:
Побутовий
MYCOND Berg 25
Акція
25 L 51 м2
Детальніше Купити в один клік

Осушувачі повітря для басейну, СПА, спорткомплексу

У приміщення з басейном побутові, компактні осушувачі можуть не підійти за своїми параметрами продуктивності. Для такого призначення компанії пропонують окрему лінійку осушувачів повітря. Виробники постаралися, щоб передбачити такі важливі моменти як дизайн, простоту експлуатації, захист від попадання води, способи монтажу, вибір за потужності тощо. Осушувачі для приватних басейнів бувають настінні, підлогові, універсальні (настінні/підлогові) та прихованого монтажу (канальні). Для своїх потреб кожен вибере потрібний варіант.

Настінні осушувачі зручні у випадку, коли осушувач необхідно розмістити всередині приміщення з басейном, але площа обмежена і на підлогу поставити неможливо. Оскільки вони досить габаритні, цей варіант потрібно передбачити заздалегідь. Настінні осушувачі кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів. Для проведення якісного монтажу настінного осушувача рекомендується залучити наших кваліфікованих спеціалістів. Моделі настінних осушувачів пропонують такі виробники, як Dantherm, Calorex, Cooper&Hunter. Асортименти осушувачів настінної установки Ви можете подивитися тут.

Підлогові осушувачі зручні тим, що їх можна просто поставити на підлогу у зручному місці. Для цього монтаж на стіну не потрібен, але важливо правильно вивести дренаж для відведення вологи та підвести електричний кабель. Система повітрозабору та повітророздачі розташована так, що у підлоговому положенні осушувач вільно виконує свою функцію. Моделі для підлогової установки пропонують такі виробники, як Dantherm, Calorex, DanVex, Neoclima, Cooper&Hunter. Асортимент осушувачів повітря для басейнів представлений за посиланням.

Універсальні (настінний/підлоговий) осушувачі зручні можливістю установки у двох варіантах. Будь-якої миті Ви можете встановити його так, як Вам потрібно. Зверніть увагу, що не завжди в комплект входить кріплення для настінного та підлогового монтажу і часто це пропонується додатковою опцією (залежить від виробника та моделі).

Осушувачі універсального монтажу пропонуються компаніями Calorex та Cooper&Hunter (у комплект входить обидва варіанти кріплення). Асортименти осушувачів універсального монтажу можна побачити тут.

Осушувачі прихованого монтажу можна розмістити у сусідньому приміщенні, тим самим прибрати їх із зони відпочинку та забезпечити його шумоізоляцію. Важливо розуміти, що для установки осушувача прихованого монтажу необхідний монтаж системи повітроводів, через яку буде осушувати приміщення з басейном. І крім того, цю систему необхідно заздалегідь спроектувати.

Ці завдання ми можемо виконати у повному обсязі. Моделі осушувачів для прихованого монтажу випускаються компаніями Dantherm та Cooper&Hunter. Асортимент за посиланням.

Застосування осушувача повітря у промислових умовах або на великих об'єктах

У промисловій сфері може знадобитися осушення повітря в громадських басейнах, льодових аренах, аквапарках, фармацевтичній промисловості, кондитерській промисловості, складах, холодильних камерах (запобігання наростанню криги), у процесі пластмасового лиття та інших виробництв. Також при будівельних чи ремонтних роботах, при ліквідації наслідків затоплення, осушення у пральнях, роздягальнях тощо.

Для великих приватних та громадських басейнів, аквапарків компанії Dantherm та Calorex пропонують свої високотехнологічні, продуктивні системи осушення. Установки DanX2 компанії Dantherm і Variheat III від Calorex спеціально сконструйовані для виконання завдань вентиляції та осушення басейнів, повного створення необхідного мікроклімату. Варто зазначити, що для встановлення та монтажу подібного обладнання знадобиться розробка проекту та відповідно команда кваліфікованих фахівців. Всі ці роботи може комплексно здійснити наша компанія.

У будівельній сфері та для осушення теплих складів, промислових приміщень, ліквідації наслідків затоплення тощо. призначені мобільні промислові та напівпромислові осушувачі повітря. На виробництві таких осушувачів спеціалізуються компанії Master, Dantherm, DanVex. Асортимент мобільних промислових та напівпромислових осушувачів повітря Ви можете переглянути за посиланням.

Для осушення холодних приміщень та приміщень з мінусовими температурами конденсаційні осушувачі вже не будуть рентабельні. Тут із завданням ефективно справляються адсорбційні осушувачі повітря. Компанія Dantherm пропонує такі моделі адсорбційних осушувачів: AD 120, AD 240B, AD 290B, AD 400.

Наочне відео:

Для зручності вибору осушувача Ви можете скористатись пошуковим фільтром на сайті інтернет-магазину ОСУШУВАЧІ. Також, за зручною структурою каталогу на нашому інтернет-магазині, Ви з легкістю знайдете те, що потрібно саме Вам!

Якщо Ви хочете отримати безкоштовну консультацію від спеціаліста, або підібрати відповідне обладнання, Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 225-00-15, або замовити Зворотній дзвінок.

Надійні промислові осушувачі повітря

45 000грн
Humicel MDH-90R
Тип осушувача:
Промисловий
HUMICEL MDH-90R
90 L 400 м2
Детальніше Купити в один клік
58 500грн
RALF OS-138
Тип осушувача:
Промисловий
RALF OS-138
138 L 350 м2
Детальніше Купити в один клік
76 500грн
Celsius MDH-158P з дренажним насосом
Тип осушувача:
Промисловий
Celsius MDH158P з дренажним насосом
Акція
158 L 500 м2
Детальніше Купити в один клік
11 740грн
Midea MDDP-50DEN1
Тип осушувача:
Побутовий
Midea MDDP-50DEN1
50 L 100 м2
Детальніше Купити в один клік
155 200грн
Calorex DH 110 AX
Тип осушувача:
Для басейнів
Calorex DH 55 AX
60 L 20 м2
Детальніше Купити в один клік
161 500грн
Trotec TTR 500 D
Тип осушувача:
Промисловий
Trotec TTR 500 D
Акція
53 L 180 м2
Детальніше Купити в один клік
62 700грн
Trotec TTK 570 ECO
Тип осушувача:
Промисловий
Trotec TTK 570 ECO
Акція
117 L 300 м2
Детальніше Купити в один клік

Потрібна консультація?

Чекаю дзвінка!
Зв'язатись з OSUSHITELI.UA

Зв'язатись
з нами

Зв'язатись з OSUSHITELI.UA в телеграм
Зв'язатись з OSUSHITELI.UA в вайбер
підбір
осушувача